השירותים שלנו

מערך השירותים שלנו נועד להקל עליכם מרכישת הקרקע ועד גמר הבנייה ואכלוס, לכן על מנת שיהיה לכם נוח וקל למצוא את השירותים שלנו, ריכזנו עבורכם את מיטב השירותים שאנו נותנים לאורך כל תהליך ההתקשרות בינינו, החל מתהליך רכישת הקרקע ועד מפתח.


שירותינו כוללים:


ליווי והמלצות בזמן רכישת הקרקע -  בזמן רכישת הקרקע נוכל לסייר בשטח ללא תשלום פעם ראשונה ולקבל ליווי מקצועי מאיתנו כול דו"ח על הקרקע.


ליווי בעת האדריכלות והתכנון כולל תמחור - בעת ליווי האדריכלות והתכנון תקבלו תמחור לפני הגשה להיתר על מנת לשמור על התקציב. 


ליווי בעת בחירת קבלן - במהלך הייעוץ שלנו תקבלו בדיקה לגבי היכולות המקצועיות של בעל המקצוע ואיכותיהן בעת בחירת קבלן ובדיקת רישוי וכן ליווי ההסכמים. 


הכנת השטח - הכנת השטח עם קבלן לפני תחילת הבנייה.


הכנת גנט - הכנת גנט ולוח זמנים ב- MS PROJECT 


סיורי שטח וביקורות במהלך הבנייה - עד פעמיים בשבוע יערכו סיורים והפקת דו"חות של המצב בשטח, וכן היצמדות ללוח זמנים.


תיאום ביקורת וסיור שטח - תיאום ביקורת וסיור שטח באתר בין כל הגורמים השונים אשר כוללים: מהנדס, אדריכל, מעצב פנים, יועץ קרקע ועוד לאורך כל תהליך הבנייה.


ריכוז מסמכים ואישורם - ריכוז כל המסמכים והאישורים לטופס 4 אישורי אכלוס.


שנת בדק בית - שנת בדק בית וכן עריכת פרוטוקול ליקויים, תיאום עם הקבלנים לתיקון הליקויים.


ביקורת בזמן הפיתוח - ביקרות בזמן אמת של בניית חומות, חניות, שבילים והתחברויות לתשתיות מים, חשמל וביוב, מילוי אדמה גננית, ריצופים ועוד.


בנוסף לכל השירותים הנ"ל לקוחות אחרים אשר אין להם פיקוח או יש להם בעיות אישורים לטופס 4 או בעיות בנייה שונות, יוכלו אף הם ליהנות מהשירותים הבאים:


בדיקות בטונים, אישורי הגא לממדים כולל ריכוז אישורים, אישורי מהנדס או אדריכל לסיום הפרויקט, בדיקות איטום, טיפול בחדירות מים, יציבות מבנים ופתרונות לקירות תמך.